Nebojte se modrých zón

Rezidentní parkování v Brně- Office Park Brno

Vážení klienti,

dnešním dnem počínaje u nás platí, v rámci Druhé etapy parkovacího systému, nově zavedený systém parkování v Brně.
Není však důvod k panice, míst je více než dostatek a poplatky symbolické.

Návštěvníci se nemusí bát modrých pruhů, ty jsou tady pro všechny. Ve všech ulicích z druhé etapy je totiž návštěvnický režim. První hodina je zdarma, druhá za 10 Kč a každá další 20 Kč. Regulace parkování platí po celý den, respektive od 8:00 do 6:00 následujícího dne, od pondělí do pátku. Víkendy jsou volné.

Kompletní informace naleznete na oficiálním webu Nového systému parkování v Brně.

PF 2019 - Zapomeňte na rozepře, přichází rok vepře

Vážení a milí partneři, klienti a přátelé, 
je polovina ledna 2019 a my Vám v tomto již klidném posvátečním období přejeme především šťastný vstup do nového roku /roku vepře/, který bude pro nás všechny jistě rokem plným štěstí, nových výzev a projektů.

Pozor na novou povinnost zápisu skutečného majitele do evidence

Od 1. ledna 2018 platí povinnost právnických osob zapsaných ve veřejném rejstříku a svěřeneckých správců svěřeneckých fondů zapsaných v evidenci svěřeneckých fondů (dále „zapsané osoby“) zapsat svého skutečného majitele.

ŠETŘETE MĚSÍČNÍ NÁKLADY NA PROVOZ FIRMY

Neustále se snažíme vylepšovat naše služby a díky spolupráci se společností O2 Czech Republic a.s. vám můžeme unikátně nabídnout optimalizaci telekomunikačních služeb a tím snížit fixní měsíční náklady na provoz firmy.

Jsme hrdými partnery báječného mezinárodního festivalu hudby

Letní hudební kurzy a edukativní festival Musicians.

Datové schránky a elektronické podpisy pro podnikatele

Elektronická komunikace. Od roku 2014 se stala pravidelnou součástí podnikatelského byznysu. O tom, kterých konkrétních případů se změny dotknou, pojednáváme blíže v následujícím článku.

Nahoru