OFFICE PARK BRNO
Založíme vám firmu
přesně, jak potřebujete.
Můžete se věnovat jen svému businessu.
A nebo si kupte některou ze založených firem
a můžete začít podnikat ihned!
Založeno 2011

Založení společnosti

Založíme jakoukoliv firmu, nic pro nás není nemožné.

Skvělá možnost jak získat vlastní společnost, která je založena přesně podle vašich požadavků . To znamená, že si vyberete vlastní název společnosti, jste prvním společníkem, případně jednatelem, vyberete si nejvhodnější předmět podnikání.

nabízíme kompletní poradenství, zařídíme veškerou dokumentaci potřebnou k založení společnosti.

Zajistíme pro vás notářské služby, registraci na živnostenském rejstříku, složíme základní jmění v bance, kterou si vyberete.

Založení společnosti trvá cca 3 pracovní dny (od notářského zápisu). Proces přípravy k založení společnosti vám zabere díky našemu servisu cca 2 hodiny času.

Cena balíčku

9 500 Kč

* Balíček obsahuje

  • Příprava listin pro notářský zápis
  • Přípravu podkladů živnostenský úřad
  • Notářský zápis
  • Živnostenské oprávnění , živnosti volné

Cena je uvedena bez DPH 21%.

Reference

"V loňském roce jsme zakládali dvě nové společnosti a řešili jsme s kým se do toho pustit. V našem malém "výběrovém řízení" zvítězila firma Office Park paní Moniky Vápové.

Od začátku bylo jednání velmi příjemné, vše nám paní Vápová pěkně vysvětlila, dorazili jsme na domluvený čas na schůzku, podepsali stoh papírů a bylo vyřešeno.

Člověk nemusí rozumět všemu, ale je dobrý obklopit se profesionály, jako je paní Vápová. Za RYZÍ DOMOV a.s. vřele doporučujeme!"

Adam Žák, RYZÍ DOMOV a.s.

1358
založených společností
710
Poskytnutých sídel
2318
spokojených klientů

Ready made společnosti

Kupte si založenou společnost a začněte podnikat ihned.

Jedná se o společnosti se splaceným základním jměním, založené za účelem prodeje. Hlavní výhodou tzv. ready made společností je možnost začít ihned podnikat, bez čekání na zápis společnosti a zaplacení vysokého základního kapitálu.

Všechny společnosti, které nabízíme k prodeji jsou zapsány v Obchodním rejstříku, mají své IČO a nulovou ekonomickou a účetní historii. Na základě notářského zápisu může nový jednatel ihned začít za firmu jednat.

BONUS PRO VÁS: Sídlo společnosti na 3 měsíce ZDARMA

Platí pro založení společnosti na klíč nebo pro nákup ready made společnosti v případě, že si necháte sídlo na naší adrese. 

V rámci této služby nabízíme

  • Přebírání veškeré firemní pošty a to i doporučené.
  • Na vyžádání scanujeme a přeposíláme poštu klientům.
  • Služby recepce. Provozní doba: všechny dny v týdnu, včetně sobot a nedělí. Ve všední dny od 6:00 do 22:00 hod. O víkendech od 8:00 do 18:00 hod.
  • Parkoviště před budovou je samozřejmost.

Raiffeisen BANK
 

Prodej Ready made společností zajišťujeme ve spolupráci s notářskými kancelářemi JUDr. Klárou Hejtmánkovou,  JUDr. Přemyslem Kalousem Notářskou kanceláří Voříšek, Pernicová, Bernard.

Cena balíčku

13 000 Kč

* Cena je uvedena bez DPH 21% a nezahrnuje odměnu za notářský zápis a soudní poplatek.

Nahoru