Jsme úspěšní

Ne že bychom se chtěli chlubit a jen tak se plácat po zádech jak se nám již pátým rokem daří plnit přání našich klientů, ale zjistili jsme vážnou skutečnost: nás, naši reklamu a název společnosti Office Park Brno zneužívá nedávno založená společnost, která se na webech tváří jako my.

Dokonce používá i stejné slovní spojení, parazituje na našich reklamních kampaních nejen na webu, ale především v rádiích. Vytváří tak prostor pro nekalou soutěž, poskytuje nekvalitní služby a tím kazí naše dobré jméno a ničí naši obchodní značku.

Jako každý odpovědný podnikatel s dlouhodobým plánem se i my ptáme, co se dá proti takovým „podnikatelům“ dělat, jak se bránit, jak vysvětlit klientům, že „tamto nejsme my“? Vysvětlovat, vysvětlovat a pokusit se apelovat na čestné podnikání, poctivou práci a slušné jednání.

Doufáme, že se nám to povede.

Příjemný den bez podnikatelských „šmejdů“ vám přeje společnost OFFICE PARK BRNO (ta pravá)

Recepce budovy a s tím spojený provoz kanceláře je omezen

S ohledem na nařízení vlády ČR ohledně omezeného pohybu osob jsme upravili provoz kanceláře pro nejbližší dny.

Nebojte se modrých zón

Modrá zóna na Jarošce.

PF 2020 - Odvahu, energii a kreativitu!

Mějte odvahu, energii a kreativitu!

Pozor na novou povinnost zápisu skutečného majitele do evidence

Od 1. ledna 2018 platí povinnost právnických osob zapsaných ve veřejném rejstříku a svěřeneckých správců svěřeneckých fondů zapsaných v evidenci svěřeneckých fondů (dále „zapsané osoby“) zapsat svého skutečného majitele.

ŠETŘETE MĚSÍČNÍ NÁKLADY NA PROVOZ FIRMY

Neustále se snažíme vylepšovat naše služby a díky spolupráci se společností O2 Czech Republic a.s. vám můžeme unikátně nabídnout optimalizaci telekomunikačních služeb a tím snížit fixní měsíční náklady na provoz firmy.

Nahoru