Anonym jako důkaz našeho úspěchu

V roce 2012 se společnost Office Park Brno úspěšně etablovala na trhu s nabídkou prodeje Ready Made společností. Svůj obchodní koncept jsme postavili na solidním jednání, transparentní nabídce a tomu odpovídajících cenách. Vyplatilo se.  Naše klientela jsou poctivé, moderní a dynamické společnosti, jejichž vedení dává přednost kvalitě služeb před jejich cenou.

Marketingová strategie, postavená na tezi: "nabízíme nejlevnější služby, nejlevnější Ready Mady, atp." nám není blízká. Nemáme v úmyslu prezentovat fakt, že neumíme nabídnout lepší služby, lepší servis atp. Naší prioritou není rychlý zisk, ale kvalita a perspektiva.

To se ovšem nelíbí některým konkurenčním firmám z našeho regionu, které z nedostatku invence a zkušeností ztrácí tržní příležitosti. Úspěch se v Čechách neodpouští a tak majitel nemovitosti, ve které sídlíme obdržel anonym, který neváhá použít pomluvy a nepodložené argumenty.

Jak solidní může asi být firma, která se nezdráhá zastrašovat potenciální zájemce nepravdivými argumenty? Například možným vypovězením smlouvy o zřízení sídla společnosti, na základě neoprávněného udílení souhlasů s umístěním sídla společnosti, atd.

Společnost Office Park Brno spolupracuje s renomovanou právnickou kanceláří, která ji zajišťuje veškeré smlouvy a  právní služby související s poskytováním všech našich služeb. Máme zájem pohybovat se na trhu i v dalších letech, proto jsou naše služby solidní, právně zajištěné a transparentní.

Recepce budovy a s tím spojený provoz kanceláře je omezen

S ohledem na nařízení vlády ČR ohledně omezeného pohybu osob jsme upravili provoz kanceláře pro nejbližší dny.

Nebojte se modrých zón

Modrá zóna na Jarošce.

PF 2020 - Odvahu, energii a kreativitu!

Mějte odvahu, energii a kreativitu!

Pozor na novou povinnost zápisu skutečného majitele do evidence

Od 1. ledna 2018 platí povinnost právnických osob zapsaných ve veřejném rejstříku a svěřeneckých správců svěřeneckých fondů zapsaných v evidenci svěřeneckých fondů (dále „zapsané osoby“) zapsat svého skutečného majitele.

ŠETŘETE MĚSÍČNÍ NÁKLADY NA PROVOZ FIRMY

Neustále se snažíme vylepšovat naše služby a díky spolupráci se společností O2 Czech Republic a.s. vám můžeme unikátně nabídnout optimalizaci telekomunikačních služeb a tím snížit fixní měsíční náklady na provoz firmy.

Nahoru