Ready made společnosti ihned k prodeji

Office Park Brno

Akce 

Nově nabízíme k prodeji ready made společnosti se základním jměním 100.000,- Kč.  
Pokud si koupíte tyto  společnosti a ponecháte si sídlo na naší adrese, máte od nás jako dárek dálniční známku na rok 2018 ZDARMA.

Cena  za převod podílu bez dalších poplatků je 17.500,- Kč

Pokud si koupíte ready made společnost, můžete začít podnikat ihned.
 

Bližší informace

email: monika@officeparkbrno.cz(link sends e-mail)
mobil: +420 606 127 494

 

 

PF 2018

Aktuální sazby evropských měn

Potřebujete znát aktuální sazby evropských měn, včetně dalších informací poskytovaných Českou národní bankou?

Co přináší rok 2017 aneb právní aktuality ze života korporací

Spuštění elektronické evidence tržeb začátkem prosince loňského roku přineslo do činnosti podnikatelů a obchodních korporací nebývalý shon a řadu otázek. Dalo by se dokonce říci, že zastínila další neméně důležité změny, které si zákonodárci připravili pro letošek. Pro správnou orientaci ve spleti právních novinek vám přinášíme praktický přehled, včetně upozornění, jaké oblasti se vyplatí sledovat.

Co přináší rok 2016 v oblasti daní?

V předchozích článcích jsme vás informovali o záměrech zákonodárce pro rok 2016. Rychlost, s jakou dochází ke změnám v daňovém sektoru, nepochybně vyžaduje neustálou ostražitost a přizpůsobivost podnikatelů.

Jsme úspěšní

Ne že bychom se chtěli chlubit a jen tak se plácat po zádech jak se nám již pátým rokem daří plnit přání našich klientů, ale zjistili jsme vážnou skutečnost: nás, naši reklamu a název společnosti Office Park Brno zneužívá nedávno založená společnost, která se na webech tváří jako my.

Nahoru